Volvo czyni kolejny krok w ramach produktywności

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo czyni kolejny krok w ramach produktywności
Szwedzki producent samochodów premium Volvo włączy do wyposażenia multimedialnego obsługę programu i usługi amerykańskiej firmy Microsoft, Skype for Business. Nowe rozwiązanie wprowadzone zostanie jak na razie wyłącznie do samochodów z rodziny 90. Skype for Business ma pozwalać na lepszą produktywność podczas jazdy. Dzięki rozbudowanemu terminarzu w aplikacji kierowca cały czas jest na bieżący na temat spotkań lub innych ważnych wydarzeń danego dnia. Do tego dzięki stałemu dostępu do internetu może służyć jako telefon. Pierwsza tak mocno wykorzystana aplikacja na pokładzie samochodów Volvo, może być tylko początkiem rozwoju dedykowanych rozwiązań biznesowych. Pozwalająca na lepszym wykorzystaniu samochodów do pracy podczas jazdy w trybie pół lub też w pełni autonomicznym.


Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-30 20:14:20
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-czyni-kolejny-krok-w-ramach-produktywnosci

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt