Ważny model z oferty Nissana w niższej cenie

Rozmiar tesktu A A A
-
Ważny model z oferty Nissana w niższej cenie
Najnowszy i jeden z kluczowych Crossoverów japońskiego producenta Nissan od teraz będzie tańszy. Nie jest to ani specjalna promocja, ani też wyprzedaż pozostałych samochodów z poprzedniego rocznika. Wobec aktualnej ceny, podstawowa wersja Nissan X-Trail Visia staniała o 9 tyś zł. Dzięki temu samochód w tej konfiguracji z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 1.6 i mocy 130 koni będzie można mieć już od 105 900 zł.


Fot. Nissan

W przypadku najwyższej wersji wyposażeniowej, cena ta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Samochód w wersji Tekna staniała aż o 13 500 tyś zł na 138 400 zł. Średnia wersja wyposażeniowa Acenta, tak jak podstawowa wersja otrzymała obniżkę ceny sięgającą 9 tyś zł. Wraz z nową ceną w ofercie samochodu pojawi się także jednostka benzynowa. Pojemność silnika będzie wynosić 1.6l zaś moc 163 koni mechanicznych. Tak jak w aktualnej jednostce, moc będzie przekazywana albo wyłącznie na przednią oś lub na wszystkie cztery koła. Pełny cennik nowego Nissana X-Traila wraz z nowym silnikiem w ofercie poznamy już w najbliższym czasie. Samochód nadal dostępny będzie promocyjnych ofertach finansowania.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-27 21:00:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wazny-model-z-oferty-Nissana-w-nizszej-cenie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt