We Wrocławiu rusza miejska wypożyczalnia elektrycznych samochodów

Rozmiar tesktu A A A
-
We Wrocławiu rusza miejska wypożyczalnia elektrycznych samochodów
Nissan będzie głównym dostawcą elektrycznych samochodów do nowego miejskiego systemu wypożyczalni ekologicznych aut. Japońska marka dostarczy 190 osobowych modeli Nissan Leaf oraz 10 dostawczych Nissan eNV-200. Operatorem największego takiego przedsięwzięcia na terenie Polski została firma Enigma. Korzystając z tych samochodów mieszkańcy zyskają bardzo dużo, nie tylko będą mogli oni korzystać z buspasów, ponadto zawsze mogą liczyć na darmowe parkowanie w centrum miasta. Cena za przejechanie 1 km ma kosztować około 1 zł, będzie to jedyny koszt jaki kierowca takiego samochodu musi pokryć. Wypożyczalnia ma działać 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Tego typu platforma to idealne rozwiązanie dla osób którzy potrzebują sporadycznie korzystać z samochodu, na przykład pojechać na zakupy lub szybko przemieścić się przez miasto.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-19 00:06:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/We-Wroclawiu-rusza-miejska-wypozyczalnia-elektrycznych-samochodow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt