Lewis Hamilton odzyskuje prowadzenie podczas GP Niemcy

Rozmiar tesktu A A A
-
Lewis Hamilton odzyskuje prowadzenie podczas GP Niemcy
Kolejny ciekawy i pełny emocji weekend wyścigowy za nami. Fani nie mogli narzekać na brak emocji podczas GP Niemiec. Największym wydarzeniem był wypadek dotychczasowego lidera całej serii Sebastiana Vettel. Musiał on pożegnać się z punktami i co za tym idzie pierwszym miejscem w klasyfikacji generalnej po 52 okrążeniu. Kiedy to stracił panowanie nad swoim bolidem i uderzył w ogrodzenie. Z okazji tej skorzystał największy rywal Lewis Hamilton, który nie tylko wygrał wyścig, ale także znalazł się na pierwszym miejscu klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce podczas wyścigu zajął kolega z zespołu Valtreri Bottas. Ostanie miejsce na podium zajął Kimi Raikkonen. Oprócz Sebastaina Vettel do mety nie dojechało jeszcze czterech innych kierowców. Byli to Fernando Alonso, Lance Stroll, Sergey Sirotkin oraz Daniel Riccardo.


Fot. F1

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-02-12 08:47:16
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Lewis-Hamilton-odzyskuje-prowadzenie-podczas-GP-Niemcy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt