Genesis wprowadza do sprzedaży nowy model

Rozmiar tesktu A A A
-
Genesis wprowadza do sprzedaży nowy model
Marka Genesis wywodząca się z koreańskiego producenta Hyundai radzi sobie na rynku coraz lepiej. Do oferowanego modelu G90, dołączy teraz G80 i G80 Sport. Oba samochody jak na razie dostępne są w sprzedaży tylko w Korei Południowej. Do końca roku rynek zbytu nowych luksusowych limuzyn koreańskiego producenta ma zostać poszerzony o Stany zjednoczone, Rosję oraz wybrane rynki bliskiego Wschodu. Data premiery w Europie nie jest jak na razie znana, ale udostępniona zostanie najprawdopodobniej podczas targów w Paryżu. Gdzie miejsce będzie miała także inna premiera tego producenta.


Fot. Genesis

Model G80 w obu odmianach bazuje stylistycznie na swoim większym bracie. Luksusowa nowość koreańskiego producenta mierzy 4.99m długości, 1.89m szerokości przy 3.01m rozstawie osi. W ofercie znajdują się trzy benzynowe jednostki napędowe. Z czego najmocniejsza turbodoładowana 3.3 T-GDi o mocy 370 KM dostępna jest wyłącznie w ofercie z modelem G80 Sport. Pozostałe silniki to GDi 3.3l o mocy 282KM oraz 3.8 GDi z 315 KM, jednostki te oferowane są w podstawowej wersji modelu. Koreański pojazd G80 wyposażony zostanie w wiele innowacyjnych systemów, w tym także odpowiedzialnych za bezpieczeństwo aktywne. Podczas targów w Paryżu będzie można zobaczyć ten samochód po raz pierwszy na żywo w Europie. Obok G80 na stoisku Genesis zobaczymy także premierę światową, model G90 Sport.

Fot. Genesis

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-08 05:47:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Genesis-wprowadza-do-sprzedazy-nowy-model

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt