Audi A6 i A6 Avant przygotowane na nowy rok

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi A6 i A6 Avant przygotowane na nowy rok
Trudno znaleźć w aktualnych generacjach samochodów Audi punkt zaczepienia, który wymagał by aby producent coś musiał zmienić w swoich samochodach. Najbardziej ten argument trafia do rodziny modeli A6, ale jednak zawsze znajdzie się coś co można by było zrobić lepiej. W Paryżu poznamy dzięki temu nową odświeżoną rodzinę A6.


Fot. Audi

Pierwszą rzeczą jaka rzuca się od razu w oczy to nowe ostrzejsze rysy karoserii, wraz z nimi modyfikacją uległy także reflektory. Umieszczone w nich światłą LED do jazdy dziennej straciły swoją charakterystyczną zawijkę na zewnętrznym końcu. Teraz tak jak cała karoseria mają zakończenia ostre. Dzięki tym nie dużym, ale jednak mocno akcentującym styl samochodu, nowe Audi A6 sprawia wrażenia bardziej agresywnego samochodu.

Fot. Audi

O ile na zewnątrz samochodu odbyła się lekka kosmetyka, pod maską nastąpiła mocna ewolucja. Wraz z normą EU6, który wchodzi na dniach w życie także ten model musiał przestawić swoją paletę napędów odpowiednio. Nowa paleta silników benzynowych w technologi TFSI posiadają odpowiednio moce od 190KM do 333KM, zaś wysokoprężne od 150KM do 326KM. Do dyspozycji będzie także nowa RS6 z mocą 560KM. System odpowiedzialny za ustawienia zawieszenia jest standardem w każdej wersji, na życzenie można jednak wyposażyć samochód w sportowe lub też pneumatyczne.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-09-19 09:31:40
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-A6-i-A6-Avant-przygotowane-na-nowy-rok

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt