Dwie nowe wersje Adama pojawią się na polskim rynku

Rozmiar tesktu A A A
-
Dwie nowe wersje Adama pojawią się na polskim rynku
Opel poszerza swoje portfolio małych samochodów od dwie nowe wersje modelu Adam. Od swojego debiuty dotychczas najmniejszy w ofercie Opla samochód, sprzedał się ponad 125 tyś razy. Patrząc na to że samochód zadebiutował dopiero w 2013 roku, liczba ta wygląda jeszcze bardziej zachwycająco. Nowe wersje, które wprowadzone będą do polskiego kanału sprzedażowego to Opel Adam Rocks - miejski crossover, jak też Adam S – mały ale sportowy.


Fot. Opel

Cena Adama Rocksa zaczynać będzie się od 60 200 zł. Klient w tej cenie może liczyć na wyżej zawieszony miejski samochód +15mm wobec wersji tradycyjnej, którym wszędzie będzie łatwo zaparkować. Podstawowym silnikiem będzie stanowić trzy-cylindrowa jednostka o mocy 90KM. Do dyspozycji będzie jeszcze 100 konna odmiana. Silnik wyposażony będzie standardowo w system Start&Stop.

Fot. Opel

Sportowa odmiana niemieckiego producenta Opel Adam S będzie zaczynać się od 67 400 zł. W przeciwieństwie do komfortowego Rocksa, nabywca małej rakiety otrzyma 150 koni mechanicznym. W zakres wyposażenia wejdzie także bardziej sportowy design jak też nowe wyposażenie wnętrza idealnie dopasowane do dynamicznej i agresywnej sylwetki niemieckiego malucha. Nowy Opel Adam S do 100km/h potrzebuje zaledwie 8.5 sekundy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-07 23:09:36
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dwie-nowe-wersje-Adama-pojawia-sie-na-polskim-rynku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt