Miejski crossover Nissana z dużą mocą w Goodwood

Rozmiar tesktu A A A
-
Miejski crossover Nissana z dużą mocą w Goodwood
Podczas Festiwalu Prędkości, który odbywa się co roku w Wielkiej Brytanii, spotyka się świat motoryzacji sportowej. Z tej okazji wielu producentów pokazuje swoje topowe modele w tej dziedzinie. Nie mogło być inaczej w przypadku Nissana. Japoński producenta nie obdarzył nas nową szyubszą wersją GT-R lub też z30, ale małym Juke. Miejski samochód w wersji 2.0-R, z jednostką napędową o mocy 600 koni mechanicznych.


Fot. Nissan

Najnowsza generacja Juke-R bazuje na nowej stylistyce Juka, którego premiera miała miejsce w Genewie 2014 roku. Samochód charakteryzuje się ponadto matowym lakierem, oraz rozszerzonym pakietem aerodynamicznym. Część elementów nadwozia została ponadto wykonana z włókna węglowego. Jednostka napędowa, która znalazła się w Juke 2.0-R, zapożyczona została z modelu GT-R, ponadto otrzymała upsizing mocy do 600 koni mechanicznych. Jednak na tym zapożyczenia z modelu GT-R nie kończy się , także stylizacja felg została zapożyczona z topowego sportowego modelu japońskiego producenta.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-06-26 23:57:21
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Miejski-crossover-Nissana-z-duza-moca-w-Goodwood

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt