Najnowszy model Skoda Kodiaq już od 89 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Najnowszy model Skoda Kodiaq już od 89 900 zł
Swój debiut rynkowy najnowszy model czeskiego producenta będzie miał na początku 2017 roku. Mierzący 4.7m długości SUV oferuje dużo miejsca, jest w stanie przewieźć nawet do 7 dorosłych osób. Skoda Kodiaq oferowana będzie w trzech wersjach wyposażeniowych Active, Ambition oraz Style. Do tego dojść ma jeszcze szeroki wybór jednostek napędowych. Podstawowa wersja samochodu wyposażona będzie w silnik o pojemności 1.4l TSI o mocy 125 KM. Samochód ten nie tylko wyróżnia się swoim przydziałem segmentowym, jest przy okazji także kolejnym modelem który wyposażony będzie w szereg inteligentnych rozwiązań - zgodnie z hasłem simply clever. Pełny cennik oraz specyfikacja na polski rynek ma pojawić się niebawem.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-29 18:00:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najnowszy-model-Skoda-Kodiaq-juz-od-89-900-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt