Optima w wersji Kombi na targach w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Optima w wersji Kombi na targach w Genewie
Podczas zbliżających się targów w Genewie zaprezentowany zostanie koncepcyjny model Kia Sportspace. Nowy samochód to długo wyczekiwana wersja kombi popularnego sedana Optima. Wszystkie szczegóły co do samochodu zostaną jednak udostępnione dopiero podczas targów, a my jak na razie musimy zadowolić się pojedynczymi zdjęciami w zimowej aurze.


Fot. Kia

Zaprezentowany model stylistycznie nawiązuje do swoje odmiany w nadwoziu sedan. Jednak wydłużona linia dachu przyczynia się do wizualnego wydłużenia samochodu. Wraz z niskim profilem samochodu, całość prezentuje się nie tylko dynamicznie, ale prawdziwie sportowo. Także wewnątrz samochód prezentuje się bardziej sportowo, dzięki licznym zastosowań kolorów czarnego z szarym.

Fot. Kia

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-27 08:29:40
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Optima-w-wersji-Kombi-na-targach-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt