Nowy sportowy Lexus RC F zostanie zaprezentowany na NAIAS

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy sportowy Lexus RC F zostanie zaprezentowany na NAIAS
Najnowsze dziecko japońskiego producenta segmentu premium Lexus, swoją premierę będzie miał podczas targów NAIAS w amerykańskiej stolicy motoryzacji Detroit. Model to następca zaprezentowanego w Japonii modelu koncepcyjnego RC. Wobec swojego pierwowzoru uliczna wersja nie uległa wielkim modyfikacją.


Fot. Lexus

Pod maską sportowego Lexusa RC F znajdzie się 5 litrowa jednostka w układzie V8, ma generować moc ponad 460 KM. Jak przystało na prawdziwego przedstawiciela literki F w Lexusach, model otrzymał między innymi charakterystyczny układ wydechowy składający się z 4 rur, dwie po każdej stronie ułożone w skosie.

Fot. Lexus

Wobec zaprezentowanego konceptu z targów w Japonii, model otrzymał szerszy rozstaw tylnej osi, jak też aktywny spoiler. Wzbogacono go także o dodatkowe elementy z tworzywa sztucznego. Kolejne wzbogacenia to także nowe wloty, idealnie chłodzące elementy samochodu podczas ekstremalnej pracy. Do podkreślenia prawdziwego sportowego ducha oraz agresywnej postury służą także 10-ramienne 19” calowego felgi aluminiowe.

Fot. Lexus

Wnętrze Lexusa RC F, nie zawiedzie żadnego dotychczasowego klienta Lexusa. Oprócz typowego ułożenia, które znajdzie się w sportowym samochodzie. Nie zabraknie także tego co przyczynia się, że ma się do czynienia z Lexusem. Wysokiej jakości wykonanie i luksusowy wystrój. Do sterowania multimediami, znalazł się dotykowy pad w zasięgu ręki położony tuż przed podłokietnikiem.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-01-13 01:53:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-sportowy-Lexus-RC-F-zostanie-zaprezentowany-na-NAIAS

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt