Opel Astra OPC to za mało czas na wersje EXTREME

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Astra OPC to za mało czas na wersje EXTREME
Wraz z rozpoczęciem się jednych z najstarszych, a zarazem najbardziej liczących targów motoryzacyjnych na całym świecie w Genewie, producenci będą się starać przebić siebie nawzajem w prezentowanych nowościach. Opel z racji targów przygotował mocniejszą wersje sportowej Astry OPC, model z dodatkiem EXTREME.


Nowy model stanowić będzie bezpośredniego następcę wyścigowej wersji Astry OPC. Samochód, który mimo głównie sportowych właściwości jezdnych może także poruszać się po tradycyjnych ulicach. Jak na razie nie znane są jeszcze szczegółowe dane techniczne tej ekstremalnej wersji, jednak spodziewać można się zapewne nie tylko więcej mocy niż w aktualnej OPC z 280-konnym silnikiem.

Pewne jest jednak tyle, że Opel Astra OPC EXTREME zawierać będzie wiele rozwiązań stosowanych w seriach wyścigowych. Tak więc nie zabraknie odpowiedniej klatki bezpieczeństwa, czy też kubełkowych siedzeń idealnie trzymających kierowcę nawet podczas najszybszych manewrów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-02-16 20:25:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Astra-OPC-to-za-malo-czas-na-wersje-EXTREME

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt