Premiera nowego Mini John Cooper Works Countryman na targach w Szanghaju

Rozmiar tesktu A A A
-
Premiera nowego Mini John Cooper Works Countryman na targach w Szanghaju
Jedne z najważniejszych targów samochodowych na azjatyckim kontynencie gościć będą wiele nowych ważnych premier. Jedną z nich to nowe wcielenie modelu Mini John Cooper Works Countryman. Auto w swoim odświeżonym wcieleniu będzie można oglądać w dniach od 21 do 28 kwietnia. Premierowy model będzie wyposażony w najmocniejszą jednostkę jaka dotychczas znalazła się pod maską, jakiego kol wiek auta brytyjskiej marki premium Mini. Do tego dojedzie napęd na wszystkie cztery koła. Jak też sportowo wystrojone zawieszenie, które przekłada się na poprawione właściwości jezdne. Auto przyspieszać będzie do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy. Wszystko dzięki mocnej jednostce oraz sportowej 8 biegowej automatycznej przekładni wyposażonej w dwa sprzęgła. Oprócz sportowych właściwości auto otrzyma bardziej dynamiczne elementy nadwozia, w tym duże 18 calowego felgi. Spod nich będzie można zobaczyć klocki hamulcowe marki Brembo.


Fot. Mini

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-13 09:30:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Premiera-nowego-Mini-John-Cooper-Works-Countryman-na-targach-w-Szanghaju

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt