Rinspeed Oasis, wizja miejskiego samochodu

Rozmiar tesktu A A A
-
Rinspeed Oasis, wizja miejskiego samochodu
Rinspeed Oasis to kolejny model koncepcyjny i wizja Szwajcarskiego projektanta. Premiera miejskiego samochodu odbędzie się podczas targów CES w Las Vegas. Rinspeed Oasis to najprawdopodobniej pierwszy samochód z własnym ogródkiem. Kwestie ekologiczne jednak nie kończą się na tym dosyć istotnym punkcie. Pod maską, a dokładnie przy tylnych kołach znajdują się dwa silniki elektryczne. Każdy z nich generuje moc 54 KM, co daje sumarycznie 108 KM mocy z maksymalnym momentem obrotowym 90 Nm. Zasięg modelu wynosi do 100 km z baterią 12 kWh. Jak przystało na futurystyczną wizję motoryzacji przyszłości samochód dysponuje składaną kierownicą, co za tym idzie może jeździ w pełni autonomicznie. Budowa nowego koncepcyjnego samochodu jest lekka i dopuszcza do kabiny bardzo dużo światła.


Fot. Rinspeed

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-16 22:24:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rinspeed-Oasis--wizja-miejskiego-samochodu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt