Szeroki wybór akcesoriów dla Opel Crossland X

Rozmiar tesktu A A A
-
Szeroki wybór akcesoriów dla Opel Crossland X
Opel Crossland X to najbardziej wszechstronny model niemieckiego producenta. Auta to nie tylko idealnie sprawdza się jako pojazd na długie trasy, ale bardzo dobrze radzi sobie także w mieście. Oprócz standardowego wyposażenia Opel zadbał także o dodatki, która na swój sposób ułatwiają codzienne użytkowanie pojazdu lub poprawiają wizualny aspekt auta. Tak też nowego crossovera niemieckiego producenta można wyposażyć w dodatkowy bagażnik dachowy. W tym wypadku Opel współpracuje z firmą Thule, która przygotowała także idealnie pasujące uchwyty. Pozwalają one oprócz montażu bagażnika także na przewożenie nart. Opel zadbał także o łatwe i wygodne montowanie urządzeń mobilnych takich jak tablety na zagłówkach przednich foteli. Służy do tego uchwyt o nazwie FlexConnect. Może on też posłużyć jako element do zawieszenia wieszaka. Opel Crossland X standardowo wyposażony został w uchwyty ISOFIX do łatwego montowania fotelików. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa niemiecki producent przygotował także odpowiednie foteliki.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-13 12:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Szeroki-wybor-akcesoriow-dla-Opel-Crossland-X

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt