Szósta generacja Volkswagena T już do nabycia

Rozmiar tesktu A A A
-
Szósta generacja Volkswagena T już do nabycia
Najnowsza generacja kultowego już modelu T marki Volkswagen, dostępny jest teraz w salonach. Jego cena będzie się rozpoczynać od 74 750 zł netto. Tak jak poprzednia generacja tego samochód, niemiecki producent będzie go oferował w wielu wersjach użytkowych, jako użytkowy samochód do transportu, ekskluzywną limuzynę lub też samochód rodzinny. Ta duża ilość wariantów przekłada się na poszczególne typy nadwozia: furgon, pojedyncza kabina, podwójna kabina, kombi, Multivan, Caravelle oraz najbardziej kultowy California.


Fot. Volkswagen

Volkswagen T dostępny będzie w przypadku wersji użytkowych z dwoma długościami rozstawu osi 3m lub 3.4m. Ponadto zakres silników benzynowych oraz wysokoprężnych będzie sięgał od 84 KM aż do 204 KM. W zakresie napędu do dyspozycji będą 5- lub 6 biegowa manualna skrzynie oraz 7 biegowa automatyczna przekładania. Niemiecki producent obiecuje oszczędność jednostek w granicach 15% na spalaniu wobec ich poprzedników. Ponadto dostępny będzie także napęd na wszystkie koła.

Fot. Volkswagen

Wraz z wprowadzeniem samochodu do sprzedaży Volkswagen zadbał o nowe lepsze i bogatsze wyposażenie swoich samochodów serii T. Niemiecki Van otrzymał także udoskonalone rozwiązania multimedialne, czyniące z tego samochodu prawie że idealny dom, na 4 kółkach. W przypadku wersji California dostępne będzie także podwójne składane łózko każde w proporcjach 1,2m x 2 m. Nie zabranie także aneksu kuchennego, zlewozmywak jak też lodówkę. Jednak te dodatki będą dostępne wyłącznie w wersji California, która zgodnie z cennikiem rozpoczyna się od 122 650 zł z silnikiem 2.0 TDI o mocy 84 KM. Najdroższa wersja wraz z jednostką 2.0 BiTDI i mocą 204KM, będzie kosztować 224 000 zł.

Fot. Volkswagen


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-08 23:51:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Szosta-generacja-Volkswagena-T-juz-do-nabycia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt