Trzy elektryczne napędy pod jedną maską

Rozmiar tesktu A A A
-
Trzy elektryczne napędy pod jedną maską
Hyundai jest jednym z wiodących producentów w zakresie nowoczesnych napędów. Swoją światową premierę samochód będzie miał już w styczniu w Korei. Pod czas targów w Genewie, które odbędą się na początku marca, producent zaprezentuje po raz pierwszy samochód szerokiej publiczności. Jest to pierwszy samochód, który będzie mógł być wyposażony w jedno z trzech rozwiązać zmniejszające lub całkowicie unikające użycie ropopochodnych źródeł energii w jednym nadwoziu.


Fot. Hyundai

Nowy kompaktowy model będzie nosił nazwę Ioniq. Pod maską tego samochodu znajdzie się napęd elektryczny, hybrydowy lub hybrydowy typu Plug-in. Pojazd otrzymał swoją nazwę bezpośrednio spod swojej maski. ION to naładowany elektrycznie atom. Dzięki swojej unikatowości na rynku motoryzacyjnym. Pozostała część nazwy zapożyczona została z angielskiego od słowa wyjątkowy/unikatowy – unique. Hyundai Ioniq wejdzie do sprzedaży już w 2016 roku. Będzie to kolejny samochód marki Hyundai, który dostępny będzie na wszystkich rynkach gdzie swoje produkty sprzedaje koreańska marka.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-08 23:51:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Trzy-elektryczne-napedy-pod-jedna-maska

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt