Mercedes G, najbardziej luksusowy terenowy samochód w nowej wersji

Rozmiar tesktu A A A
-
Mercedes G, najbardziej luksusowy terenowy samochód w nowej wersji
Mercedes G to jeden z nielicznych samochodów, który od czasu swojej premiery pozostał tak bardzo wierny swojemu pierwowzoru. Zawsze kwadratowy z napędem na cztery koła oraz przygotowany na każdy wyjazd w teren. Przez lata z samochodu typowo terenowego, stał się pojazd luksusowy. Przy aktualnym wyposażeniu, dodatku elektrycznych urządzeń, aż szkoda wjeżdżać takim samochodem w prawdziwy teren. Teraz ma nastąpić powrót do korzeni, nowa wersja będzie mocno okrojona, jedyne co pozostanie to systemy wspierające jazdę w terenie.


Fot. Mercedes

Pod maską tego typowego terenowego samochodu znaleźć ma się jednostka wysokoprężna w układzie V6 z mocą 245 KM. Model z oznaczeniem G 350d Professional będzie wyposażony między innymi w permanentny napęd na wszystkie cztery koła, z trzema niezależnymi elektronicznymi blokadami dyferencjału. Podłoga wewnątrz samochodu wyłożona zostanie łatwym do czyszczenia i nie ślizgającym się materiałem. Mimo powrotu do terenowej charakterystyki samochodu nie zabraknie elektronicznych dodatków. W skład wyposażenia samochodu wejdą nawigacja czy też elektrycznie sterowne fotele. Samochód na terenie Niemiec do sprzedaży trafi 1 czerwca, ceny za model zaczynać będą się od 79 968 Euro. Pierwsze Mercedesy G klasy do klientów dostarczone będą w połowie września tego roku.

Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-31 23:01:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mercedes-G--najbardziej-luksusowy-terenowy-samochod-w-nowej-wersji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt